GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 4754720
nr 475 4720
Matservisdelar
Wexiö guld, ca 100 del [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:39:17
2.300 kr
2.800 kr
2.500 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.000 kr